Київ Media

Євгенія Більченко переїхала в росію після скандалу з лекціями, на яких вона розповідала студентам про "геноцид Донбасу".

У російському місті Пушкіно 26 червня відзначили «День російської слави». На святкових заходах помітили і скандальну колишню викладачку Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Євгенія Більченко — фото публікує Телеграм-канал SOTA.

На фото Більченко постала у чорній футболці з латинською літерою Z, яка є символом російських загарбників в Україні. Символ на футболці розфарбований у кольори російського прапора. Також на косах у Більченко гумки для волосся у кольорах російського прапора. Доповнила свій образ екс-викладачка коротенькими шортами та чорною панамою.

Виставка, за словами організаторів, «доводить існування нацизму в Україні та описує боротьбу російського світу з ним».

Про скандал із викладачкою університету Драоманова – Євгенією Більченко – стало відомо після того, як студенти поскажилися, що педагог просто під час своїх лекцій нав’язувала студентам проросійську риторику та називала російсько-українську війну на Донбасі «громадянським конфліктом».

Також вона з’являлася на російський каналах. Більченко обурювалася на закон про українську мову, який вона написала після вступу у силу вимоги звертатися до клієнта українською у сфері обслуговування.

Після цих висловлювань студенти почали вимагати розголосу та реакції керівництва. У підсумку Більченко звільнили, а сама вона поскаржилася, що після переїзду в Росію там виявилася нікому не потрібною.

Фото: Фейсбук

Читайте актуальні новини на Telegram "Телеканал Київ"

реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ
реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ

Останні новини

Погода
08 Серпня 2022
Більше новин