Вони зафіксували вантаж до відправки і після отримання від пошти.

Про це розповіла волонтерка Анастасія Судець, яка з  початку війни я займається забезпеченням усім необхідним однієї з оболонських тероборон.

За словами дівчини,  волонтери зі Словаччини вислали для них гуманітарну допомогу. Вантаж перевезли через кордон у місто Виноградів Закарпатської області, звідки він був відправлений за допомогою “Нової пошти”.

“Сказати, що я шокована – нічого не сказати. До нас доїхало 30-40% надісланого. Нас розграбовують наші ж співвітчизники. Чим ви краще москалів?” – запитує Судець.

За словами волонтерки пакети і коробки всі вскриті і напівпорожні. В коробках немає половини медикаментів, в ящику  з портативними павер-банками – всі упаковки вскрито також.

Вона звертається до “Нової пошти” зі словами, що  якщо підприємство  не може гарантувати безпеку посилок, які перевозить, то можливо варто зменшити обсяг перевезень чи не працювати зовсім.

Крім цього Судець зауважила, що 10 березня з Житомиру була надіслана посилка, в якій були 100 пар берців – вона так і не приїхала.

Фото: Інстаграм