Режисерка Анастасія Михайлова заявила, що постановники «позичили» її ідеї для кліпу на пісню «Шум».

Про це заявила сценаристка і режисерка Анастасія Михайлова на своїй Facebook-сторінці.

Вона зазначила, що раніше подавалася на конкурс з розробки ідеї кліпу на пісню «Шум». Анастасія не пройшла, але свої ідеї вона згодом побачила в концертному номері гурту GO-A під час виступу у півфіналі на конкурсній сцені в Роттердамі. Фактично, сценаристка звинуватила «Суспільне», «СТБ» і режисера Костянтина Томільченка, котрі відповідають за піготовку номера українського гурту.

«Мої творчі думки були викладені в режисерському трітменті, який я відправила 6 лютого на телеканал “Суспільне мовлення”. Даний телеканал проводив конкурс на розробку ідеї кліпу та її реалізації для гурту Go-A на пісню “Шум”. Захистила ідею перед комісією і через час з інтернету дізналася про те, що виграв конкурс хтось інший… Буває. Але ідея була класна… А потім, через 3 місяці після подачі на конкурс я бачу уособлення своєї ідеї на сцені. Читаю, хто ж автор? А там немає мого імені», – написала Анастасія Михайлова.

Її вимога, котру вона висловила «Суспільному» – вказати автора ідеї постановки. Проте і «Суспільне», і СТБ і режисер Костянтин Томільченко запевнили Анастасію, що виступ України на Євробаченні розробили інші постановники і її ідей в цій постановці немає. Дівчині пояснили, що у номері не ліс, а гілки, що не німб над головою, а бубон, що не зоряне небо, а енергія.

«Я викладаю скріншоти з мого трітменту, де є і картинки і опис. Деякі речі я могла зобразити лише схематично або референсом, щоб донести задумку», – зазначила сценаристка.

Тим часом телеканал «Київ» та видання Kyiv Media намагаються отримати коментарі від відповідальних за виступ гурту GO-A в Нідерландах.

Зазначимо, вчора, 18 травня, у Роттердамі відбувся півфінал пісенного конкурсу Євробачення, за результатами якого пісня «Шум» гурту Go-A пройшла до фіналу. Він відбудеться 22 травня.

Після вчорашнього виступу українського гурту букмекери підвищили шанси Go-A на перемогу – серед фаворитів вони піднялися з 8 на 4 місце (а лідерами є Італія, Мальта і Франція). Коефіцієнт ставок на українську команду складає 10-12.

А в соцмережах глядачі Євробачення зі всього світу вже продукують численні меми на теми виступу українського гурту. Так солістка Катерина Павленко їм здалася схожою на Трініті з фільму «Матриця»: «Гаразд, але чи легально, що Трініті з Matrix представляє Україну на Євробаченні?» – жартуєАнна з Чехії.

«Здивований побачити трініті з “Матриці”, яка співає за Україну», – додає інший користувач Twitter.

Фото: Фейсбук, скріншот