Киянка Вікторія Щєлко запевняє, що привезла перше місце і титул "Міс світу plus-size 2021".

Вікторія Щєлко – телеведуча, акторка та блогерка, після повернення з Дубаю влаштувала пресконференцію, на якій розповіла всій країні про свою перемогу. Але в її перемогу ніхто не повірив і дівчину звинуватили у брехні. Про це повідомляє “ТСН”.

Сама Вікторія вважає цю корону – найголовнішою і вона досі не може звикнути до свого титулу. «Це в першу чергу корона всіх українок, всіх жінок і всієї країни. Я її завойовувала не для себе», – каже жінка. Але поки Вікторія звикає до своєї перемоги, у мережі розгорнувся справжній скандал.

Зокрема, на своїй сторінці в соцмережі “Міс Світу plus-size” 2019 року Міла Кузнецова написала, що Щєлко не проходила жодного національного відбору, а тому вочевидь не могла представляти Україну на конкурсі.

«Вона приїжджає та заявляє, я – “Міс Світу plus-size”. У першу чергу дивлюсь на стрічку, а там написано “місіс”. Місіс – це не міс. Я нічого не хочу сказати, але “Міс Світу plus-size” поки був один конкурс», – додає Міла.

Генеральна директорка конкурсу “Міс та місіс plus-size. Україна”, Тетяна Котьолкіна каже, що це вже не перший скандал з Вікторією. У 2018 році Щєлко проводила конкурс краси в Україні, поводилась по-хамськи з дівчатами та вимагала у конкурсанток гроші за перші місця. Після гучного скандалу жінку позбавили ліцензії і віддали керівництво Тетяні. Жінка заявляє, що за корону в Дубаю Вікторія теж заплатила.

«Вона купила. Тому, що пропонували суму за яку можна поїхати та купити цю корону. Якщо ти їдеш туди з гарантією перших трьох місць, то це від трьох тисяч євро. Якщо ти хочеш перше це від 6», – каже Тетяна Котьолкіна.

Натомість, організаторка іншого конкурсу краси, яка відправляла Щєлко і ще кількох дівчат у Дубай, Ірина Зайцева заявляє, що грошей ніхто не платив і Щєлко дійсно здобула перемогу, але в іншому конкурсі –  “Міс та місіс Global International World Pageant”.

Фото: Instagram