Пост є рекламний, а згадка про вікові обмеження вказана наприкінці.

Публікація про вікові обмеження морозива з додаванням енергетика на Facebook-сторінці ТМ “Рудь” після скандальних публікацій та розголосу у ЗМІ.

Публікація, яка з’явилась о 16:44, є промоцією нового продукту. Зокрема, на початку там вказано, що це енергетичний лід, в якому вміст таурину та кофеїну названо “вітамінним комплексом” який “відмінно збадьорить“.

Лише в кінці посту дописане речення: “Увага! Не рекомендовано вживати дітям до 18 років“.

 

Зазначимо, що законодавство України не забороняє продаж енергетиків, зокрема у вигляді морозива дітям до 18 років. Поки це питання не врегульоване законом – контролювати споживання такого продукту мають батьки.

Тим часом лікар-педіатр Анастасія Шелевицька в ефірі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ” зазначила, що енергетичні напої можуть викликати загострення хвороб і зупинку серця.

Якщо це споживання часте регулярне, то воно може доводитидо якихось хронічних станів у дитини… Найнебезпречніше що може бути – при передозуванні умовно енергетиком, особливо на фоні спеки – це зупинка серця“, – сказала періатр.

Особливо небезпечні енергетики для дитячого організму:

Нагадаємо, нове морозиво з енергетиком від ТМ “Рудь” вільно продається дітям поряд зі звичайним морозивом, а позначка про вікові обмеження 18+ є написана непомітно і губиться серед інших написів великими літерами.

Фото: скріншот