Наприкінці свого виступу Melovin поцілував дівчину, а потім хлопця на сцені, так заявивши про свою бісексуальність. Телеканал М1 в прямому ефірі цього не показав.

Відео неочікуваного камінгауту співака Костянтина Бочарова (Melovin) на музичному фестивалі Atlas Weekend вже розлетілося соцмережами:

Після цього співак взяв у руки прапор ЛГБТК+ спільноти, аби всім точно стала зрозуміла його позиція.

Прямий ефір з фестивалю вів телеканал М1. Проте момент камінгауту співака на телебаченні не показали – камера переключилась на бекстейдж, де вже свої коментарі готувався давати Михайло Поплавський. В ефірі це виглядало так:

Дізнавшись про це, співак не забарився з реакцією і звинуватив канал М1 у тому, що він навмисне вирізав з ефіру його камінгаут. Крім того, канал повністю вирізав виконання пісні DWTD з відео виступу, яке виклали на YouTube.

Мій офіційний камінаут, який відбувся зі сцени, було вирізано з прямого ефіру М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене немає значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу… І в цей самий час така любов не признається кимось, блокується та просто не випускається в ефір. Невже боротьба за власні права та свободи повинна мати цензуру?“, – написав Melovin на своїй Instagram-cторінці.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений MÉLOVIN 🩸 (@melovin_official)

Медійний холдинг StarLightMedia, до якого входить канал М1 вже вибачився перед співаком за ситуацію і  пояснив, що насправді сталося. Виявляється, канал не знав про запланований камінгаут, тож включив в ефір іншу камеру – як і планувалося за попереднім сценарієм.

Нам всім шкода, що настільки важливий момент заяви артиста не потрапив у прямий ефір. Прикро, що команді каналу не повідомили про запланований момент і трансляція продовжилась за традиційними принципами ефіру – активність переключень, зміна локацій та учасників заради більшої динамічності та яскравості кадру“, – роз’янили у холдинзі.

Додали, що підтримують вчинок Melovin, який зробив одну з перших таких заяв серед публічних людей в Україні.

Сподіваємось, що це стане початком нового рівня безпеки, діалогу та захисту прав та можливостей ЛГБТ+ спільноти в Україні“, – заявили у медіагрупі.

Пообіцяли підготувати  окремий великий сюжет про камінгаут співака, а також показати його повний виступ у концертній версії ефіру, який стане доступним віднині – 6 липня.

Також Яна Гончаренко – лідер напрямку сталого розвитку StarLightMedia – заявила, що скоро Melovin стане ведучим в новому телевізійному сезоні одного з проектів M1.

Камінгаут Melovin був підготовлений заздалегідь. Відкрите зізнання у своїй бісексуальності співак готував спільно з організацією UKRAINEPRIDE. Цю інформацію музичному журналу “Слух” розповіла співзасновниця UKRAINEPRIDE Софія Лапіна:

“З Меловіном ми давно спільно планували камінг-аут, його команда звернулася до нас за експертною консультацією, як це краще зробити, як правильно комунікувати меседж. Спершу планували його на День боротьби з гомофобією (17 травня), але потім Мел вирішив притримати камінг-аут до більш підходящих, на свій погляд, часів. На днях команда співака звернулася до нас за допомогою, щоб знайти хлопців та дівчат, які хотіли би взяти участь у його камінг-аут-перформансі. Ми підібрали для шоу хлопця, дівчину — модель Марго з телешоу “Топ-модель по-українськи” Мел запросив сам, вона вже знімалася в одному з його останніх кліпів, де був натяк на ЛГБТ+ повістку”, – сказала Лапіна.

Чи був канал повідомлений про перформанс від співака – в організації не уточнили.

Фото: скріншот, фейсбук