Злочинна група виготовляла та продавала на території столиці психотропну речовину амфетамін.

Сьогодні, 23 липня, столичними правоохоронцями було заарештовано організовану злочинну групу, учасники якої виготовляли та збували на території столиці психотропну речовину амфетамін.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва в Facebook.

У СТОЛИЦІ ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗОВАНОЇ ГРУПИ НАРКОДИЛЕРІВ, ЯКІ ЗАЙМАЛИСЯ ЗБУТОМ АМФЕТАМІНУКиївською місцевою…

Опубліковано Прокуратура міста Києва Четвер, 23 липня 2020 р.

Як виявилось у ході розслідування, організував незаконний бізнес 39-річний киянин разом зі своєю дружиною. Їхніми спільниками були наркозалежні особи. У ході контролю за вчиненням злочину проведено близько 10 оперативних закупок, за результатами яких встановлено причетність до нелегального бізнесу 4 осіб.

У ході обшуків за місцем проживання учасників групи, а також у приміщеннях та транспортних засобах, що перебували у їхньому користуванні, вилучено пакети із психотропною речовиною загальною вагою близько 250 грам маріхуану, електронні ваги, пакувальний матеріал, обладнання, яке використовувалась для виготовлення амфетаміну та інші речові докази.

Наразі учасникам організованої групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України, трьох з них затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

Слідчі дії ще тривають.