Салат та інші смаколики поїдуть до вояків на 10 автобусах.

Волонтери вже 8 рік поспіль готують рекордну кількість новорічного салату на фронт. Пригостити хочуть вояків на всій лінії фронту. До нарізання інгредієнтів залучили понад сотню небайдужих. Про це йшлося в ефірі програми “Вікна-Новини”. 

Kyiv Media

Салат готують вже 8 рік поспіль в будинку волонтера у Петропавлівскій Борщагівці, на вулиці Сонячна. Позаминулого року волонтери поставили рекорд і приготували ольв’є вагою понад 6 тонн, і вже цього року збираються приготувати 7 тонн.

Kyiv Media

“В них є що їсти 100%, але цей салат він же символічний, як знак уваги та подяки за те, що вони там. За те, що вони на свята не з родиною. а обороняють нас на сході України”, – зазначила журналістка та чемпіонка світу з карате Уляна Пчолкіна.

Kyiv Media

У будинку зібралися волонтери різні за фахом, є тут і музиканти, і театрали, і телеведучі та навіть кухарі. Проте об’єднує їх усіх волонтер Юрій Тира. До війни чоловік був бізнесменом, проте від початку бойових дій став волонтером. Починав возити харчі, оптику, коптери і військове спорядження. Тепер доправляє машини. За його словами, військова техніка там значно важливіші, проте олів’є – це знак вдячності.

Kyiv Media

“Це вітання від нас їм там на фронті. Те, що їм треба – повага і вдячність”, – пояснив волонтер.

Kyiv Media

Продукти для салату волонтери збирають по всій Україні, ковбасу передали з Волині, яйця з Полтави, а майонез із Житомира. Перші буси на передову вирушили 28 грудня і об’їдуть усю лінію фронту – це 420 км. Крім салату до вояків поїдуть мандарини, печиво, яблука, лимони, цукерки.

Фото: скріншоти