Жінка побачила оголошення про вакансію в магазині Bigrey у ТЦ "Магелан".

Історію, як жінці відмовили у вакансії через вік, 38-річна киянка Світлана Орлова розповіла у спільноті “На Теремках“.

Розповіла, що, побачила оголошення про вакансію продавця-консультанта у магазині Bigrey в ТЦ “Магелан”. Інформацію про вакансію бажала дізнатись не для себе, а для дівчини, якій 25.

Але оцінили то саме мене “по одёжке”. І відсіч дали мені, і саме мене з досвідом не візьмуть, а хоча вміння продавати то мабуть зайвий навик. Сумно і неприємно. У них вимога “до 30“, – обурилась жінка.

Її обурило, що якщо людині 38 років – на роботу не приймуть, і начебто освіта, знання технік продажів, маркетингу, багаторічний досвід успішних продажів від преміальних продуктів до товарів широкого вжитку не мають значення.

Редакція Kyiv Media вирішила перевірити цю інформацію – справді, відповідна вакансія навіть розміщена на одному із популярних сайтів пошуку роботи. Там вказано, що шукають на посаду “бажано дівчат до 30 років“.

За номером телефону, вказаному на сайті, працівниця магазину відповіла, що вона нічого не знає про цю ситуацію і про вікові обмеження, оскільки не вона публікувала це оголошення.

Вікові обмеження є, але я не знаю які саме. Досвід роботи звісно важливий. У будь-якому випадку остаточне рішення про прийом на роботу ухвалює адмінстрація, коли проведе співбесіду з кандидатом”, – відповіли по телефону.

Зазначимо, одним із принципів трудового права, який прямо закріплено у законодавстві є саме заборона дискримінації у сфері праці. Так, відповідно до статті 21 Кодексу законів про Працю: «забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці,зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку….».

Крім того, в оголошеннях (рекламі) про вакансії забороняється зазначати обмеження щодо віку кандидатів (ч. 3 ст. 11 Закону України “Про зайнятість населення” і ст. 241 Закону про рекламу). При одержанні необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу кандидат може поскаржитися Уповноваженому Верховної ради прав людини або навіть подати до суду. Детальніше – ТУТ.

Фото: pixabay, Facebook