Фахівці радять купляти феєрверки лише у сертифікованих магазинах.

У Києві влаштовувати феєрверки заборонено, як і продавати піротехніку на вуличних ятках. Тому поліція провела рейд по незаконних локаціях продажу піротехніки. Про це йшлося в сюжеті “Вікна-Новини”. 

Kyiv Media

Так, у Голосіївському районі чоловік продає феєрверки просто на вулиці біля одного з переходів. Коробки з піротехнікою стоять поряд, просто на дорозі. Частина коробок вже мокра, а отже її вміст непридатний.

Kyiv Media

Продавець на запитання чому продає тут піротехніку, каже, що не знав, що це заборонено. Проте на нього складають адмінпротоколи. Зокрема, за порушення від Голосіївської РДА чоловік отримає штраф до 340 гривень. Покарання від поліції також штраф і лише після рішення суду.

Kyiv Media

“Наразі штраф складає до 1020 грн. Це приблизно ціна 3 феєрверків”, – зазначила Анастасія Романюк, речниця Голосіївського управління поліції.

Kyiv Media

Проте наслідки від піротехніки значно більше, особливо від них страждають діти та тварини. Фахівці радять, давати дітям феєрверки лише під наглядом дорослих. А купляти піротехніку варто лише у спеціалізованих магазинах і обов’язково перевіряти сертифікат.

Фото: скріншоти