Судді знайшли оригінальну причину скасувати рішення про заборону будівництва.

Шостий апеляційний суд Києва визнав протиправним та скасував наказ Департаменту архітектурно-будівельного контролю, яким було анульовано дозвіл на будівництво готельного комплексу на Андріївському узвозі, 14-16. Про це свідчить постанова суду від 20 жовтня, повідомляють «Наші Гроші».

Будівництвом готелю з 2010 року займається приватне підприємство «Маркон», яке пов’язують з екс-замголови податкової служби Києва Валерієм Павлюком.

У 2018 році Департамент з питань ДАБК міста Києва двічі проводив перевірку будівництва, і обидва рази виявив порушення містобудівного законодавства. В ДАБК двічі видали забудовнику припис, а на початку червня анулювали ПП «Маркон» дозвіл на виконання будівельних робіт.

Однак у жовтні 2018 року «Маркон» звернулося до суду з вимогою визнати протиправними перевірки ДАБК і скасувати наказ. Спочатку Окружний адмінсуд відмовив позивачеві, який після цього пішов у Шостий апеляційний. В результаті там рішення ОАСКу скасували, а також скасували приписи ДАБК і наказ про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт.

Судді вирішили, що інспектори порушили строки проведення перевірок, а тому встановлені факти порушень не можна вважати правомірними.

Kyiv Media
Старий проект
Два нові проекти

Нагадаємо, Андріївський узвіз входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і максимально допустима поверховість тут — 12 метрів. Натомість ПП «Маркон» будує готель висотою від 9 до 12 поверхів, та ще й з підземним паркінгом.

Додамо також, що генпідрядником ПП «Маркон» на цьому будівництві виступає ТОВ «КадоррУкраїна». Це фірма відомого одеського бізнесменазабудовника сирійського походження Аднана Кивана.

Раніше ми повідомляли, що столичну садибу Мурашка збираються рятувати від аварійного стану та криміналітету.

Фото: фейсбук