Цьогоріч конкурс відбувся онлайн.

Столична школярка Анастасія Рудик стала переможницею міжнародного конкурсу MTE 2020 SE COVID-19 International Innovation Awards, присвяченого боротьбі з наслідками коронавірусної кризи. Про це повідомив Департамент освіти та науки КМДА.

Анастасія — вихованка відділення математики Київської Малої академії наук, учасниця проекту «Інтелект молоді – Києву», переможниця конкурсу «Освітні амбасадорки». На конкурсі вона презентувала проект «Логістика пацієнтів з COVID-19, що потребують невідкладних допомоги», який був нагороджений медаллю.

MTE 2020 SE COVID-19 International Innovation Awards – спеціальний онлайн-захід, проведений в рамках  щорічної Малайзійської технологічної виставки (MTE). Його організатори зібрали проекти, що дозволяють зменшити вплив пандемії на здоров’я та спосіб життя людей, економіку, логістику товарів та послуг.

Організатори конкурсу впевнені, що визнання та популяризація інновацій в різних сферах зіграють важливу роль у відновленні всього світу від наслідків коронавірусу.

Фото: фейсбук