Зокрема, кабінет медіації в школі №101 та кабінет фінансової грамотності в школі №41.

Засновниця школи малювання «Майстерня Probono» Єлизавета Басай та художниця Тетяна Журавель в рамках свого благодійного проєкту прикрасили стіни учнівських просторів муралами, до процесу долучились і школярі. Про це повідомили у Шевченківській РДА.

У повідомленні зазначили, що в київських школах з’являються кабінети медіації. Медіація – це майстерність ведення перемовин, які приводять до співробітництва сторін, що конфліктують. В класах медіації має бути багато вільного місця, а оздоблення повинно водночас наштовхувати на роздуми та не відволікати.

Kyiv Media

“За оформлення стін в одному з таких кабінетів у школі №101 взялися київські художниці Єлизавета Басай та Тетяна Журавель. В основі проєкту покладено абстракцію, що ілюструє трансформацію енергії конфлікту з негативної в позитивну”, – зазначили у дописі.

За словами авторки Єлизавети Басай, композиція викликає певні асоціації, пов’язані зі зміною кольорів та форм, але не надає очевидних відповідей. Таке рішення ідеально вписується в концепцію класу медіації.

«Для декору стін кабінету медіації в школі 101 ми обрали тему трансформації енергії конфлікту у благо, переходу від гострих до плавних абстрактних форм. Енергії конфлікту у нас зараз достатньо і, якщо діти навчаться трансформувати її у благо для країни, я навіть не уявляю наскільки ми розвинемось», – зауважила художниця.

Kyiv Media

Крім того, художниці розмалювали клас фінансової грамотності в київській школі №41. Його прикрасили оригінальним муралом, а до оздоблення також долучилися учні школи. Початковим етапом розробки муралу було дослідження теми фінансової грамотності серед учнів школи. За опитуванням, основні асоціації з заняттями фінансової грамотності – це успіх, компетенції, впевненість, актуальність, розвиток, освіченість.
Kyiv Media

«Для ілюстрації ми обрали алегорію цим ідеям – дівчина, що опанувала гривню, як борд для серфінгу, і впевнено тримається на хвилі нових технологій та фінансових термінів. Вся ілюстрація виконана в техніці Імітації 3D, хвиля складається з гаджетів, значків світових і цифрових валют», – відмітила художниця Тетяна Журавель.

Фінальною частиною муралу стали написи – власні цілі на навчання учнів, які тінейджери намалювали власноруч.

Фото: Фейсбук