Засновники школи кажуть, що забудовник «Поділ Град Вінтаж» активно заважає реконструкції навчального закладу.

Представники школи «Базис», поруч із якою триває будівництво ЖК «Поділ Град Вінтаж», планують відкрити навчальний заклад 1 вересня цього року «за будь-яких умов». Про це йшлося у сюжеті «Фактів тижня».

Інвестор і засновник школи Андрій Дудник, якого суд підозрює у перешкоджанні будівництву ЖК, запевняє, що навчальний розташовується на цій ділянці повністю законно. Хоча представник компанії-забудовника вважає, що цільове призначення ділянки, на якій зводиться школа, не відповідає фактичному.

«Будівля була побудована в 60-их роках минулого сторіччя, тут була радянська школа, Подольська, дуже відома (…) Потім в 90-ті, коли розвалився Радянський Союз, будівля декілька раз поміняла руки» — каже Дудник.

За словами інвестора, під час проведення аукціону на реставрацію будинку та землі навколо, інвесторам виставили умову — тут має бути заклад освіти.

«Це була виставлена умова в аукціоні, що під заклад освіти. В аукціонній документації ми це зафіксували дуже чітко. Я виходив з того, що я роблю настільки білу справу, що буде черга політиків, чиновників, які будуть підтримувати, допомагати ітд.» — додає Дудник.

Нагадаємо, ще минулого року у Дудника почали проводити обшуки силовики після того, як його школа в суді виборола право на продовження реконструкції, що перед тим було заблоковане забудовником ЖК «Поділ Град Вінтаж». А кілька днів тому Апеляційний суд у Києві визнав законною підозру Дуднику у перешкоджанні будівництву ЖК.

Як ми повідомляли, ЖК «Поділ Град Вінтаж» будують на ділянці, яку отримало Українське товариство сліпих у 2004 році (Вознесенський узвіз, 28-30), при цьому забудовник обіцяє, що начебто віддасть незрячим частину квартир. Представники школи «Базис» кажуть, що будівництво величезного ЖК заблокувало доступ до школи: через це адміністрації навчального закладу ще три роки тому довелося орендувати інше приміщення для занять, хоча школа має своє власне.

Зазначимо: ЖК «Поділ Град Вінтаж» починали будувати структури екс-нардепа Максима Микитася, який нині є підозрюваним у справі НАБУ, при цьому не маючи частини дозволів. Наразі комплекс добудовує компанія «Едельбург Девелопмент», яку пов’язують з екс-керівником столичного ДАБІ Сергієм Кучером, сином екс-мера столиці Степаном Черновецьким та Денисом Комарницьким.

Тим часом, завтра в ОАСКу забудовник спробує скасувати статус зеленої зони для Протасового яру.

Фото: скріншот