Указ про створення президентського університету підписав напередодні Володимир Зеленський.

Про це міністр освіти Сергій Шкарлет сказав напередодні під час спілкування з журналістами на форумі “Україна 30”.

Жодне дерево не постраждає під час будівництва президентського університету на території Виставкового центру в Києві. Він прогнозує – студмістечко нового університету впишеться в стратегію розвитку ВДНГ, яка вже затверджена.

Гроші на створення нового вишу – а це 7,2 мільярда гривень за три роки – в уряді планують узяти частково в державному бюджеті, а частково – як пожертви від приватного бізнесу.

Указ про створення президентського університету підписав напередодні Володимир Зеленський. Там навчатимуть найсучасніших спеціальностей за трирічною бакалаврською програмою, замість тієї, що існує нині у всій країні – чотирирічної.

До університету відбиратимуть найкращих випускників. Перший набір становитиме 120 осіб (шість напрямків по 20 студентів), а в найближчі п’ять років ця кількість має зрости до 600. Загальна площа ЗВО – майже 26 тисяч кв м. На території вишу буде 11 кампусів, адміністративний корпус, апарт-готелі для студентів та педагогів, лікарня, дипломатична служба і корпус з офісами іноземних компаній.

Фото: ОПУ