Лікувальні потужності комплексу мають суттєво зрости.

Дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» відтепер зможе проводити до 100 операцій з трансплантації кісткового мозку на рік. Таку статистику наводить сайт Офісу президента України.

Після відкриття другої черги нового корпусу, яке відбулося напередодні, можливості лікарні мають суттєво збільшитися. Дотепер в «Охматдиті» проводили лише 25 операцій з трансплантації кісткового мозку на рік. А всього в Україні необхідно робити близько 250 таких операцій.

Кількість ліжок у лікарні збільшиться з 620 до 720, кількість операційних – з шести до дванадцяти. Відповідно і кількість пролікованих випадків в «Охматдиті» планують поступово нарощувати і досягти показника у 32 тисячі на рік (за нинішніх 20 тисяч).

Кількість операцій на рік орієнтовно зросте з 10 тисяч до 18; завдяки збільшенню кількості реанімаційних ліжок медичну допомогу отримають втричі більше пацієнтів.

Всього у новому корпусі відкрито 6 нових відділень:

  • відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань зі стаціонаром денного перебування;
  • відділення інтенсивної хіміотерапії;
  • відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної терапії;
  • відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії;
  • відділення онкології з ліжками інтенсивної хіміотерапії;
  • відділення гострої реабілітації.

Онкологічне відділення, зокрема, розраховане на 20 ліжок. Тут проводитимуть хіміотерапію маленьким діткам з об’ємними пухлинами нервової системи, ока, інших органів. Відділення зможе приймати до 150 таких пацієнтів на рік. У планах — відкриваєття кріобанку та повноцінного відділення гострої реабілітації, що має зменшити інвалідизацію дітей після хвороби.

Відкрито також і нову лабораторію — у ній можна буде проводити до 100 тисяч досліджень на рік.

Новий корпус включає 6 блоків, з яких найбільші А та Б (11 поверхів, площа — 20 тисяч квадратних метрв) і В (11 поверхів, 17 тисяч квадратних метрів). Весь комплекс оновленого «Охматдиту» тепер складе понад 67 тисяч квадратних метрів – це кілька блоків з 10-ма хірургічними відділеннями.

Фото: Facebook