Ситуація повторюється не вперше.

Біля одного із гуртожитків Політехнічного інституту в Києві будівельники організували справжній полігон відходів. Сміття залишають на пожежному проїзді, який вже частково перекрито. Мешканці будинків поруч вже довго скаржаться адміністрації гуртожитку, але марно. Проблему досліджували журналісти програми «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ». 

Черговий ремонт в гуртожитку почався кілька тижнів тому, тоді ж будівельники почали виносити сміття прямо під будівлю. Відтоді — жодних змін, а мішків лише додається, кажуть місцеві жителі. Аби біля гуртожитку прибрали, люди зверталися до адміністрації закладу — безрезультатно.

Тим часом на звалищі завелися пацюки.

«Це вже не перший раз. Ремонт і в тому році робили, і такі випадки що лежить воно дуже довго вже не вперше. Хвилює, що в гуртожитках дуже багато щурів, які навіть до нас біжать. Ми до них звертаємося (до адміністрації гуртожитку – ред.), вони кажуть що борються але їхньої боротьби не видно» — розповідають мешканці будинків поруч.

Тому люди вирішили самостійно наймати спецслужбу, яка труїть гризунів. Дератизацію проводять кожні півтора-два місяці, витрачають на це по кілька тисяч гривень. Натомість в гуртожитку журналістам не стали коментувати ситуацію зі щурами та відмовилися відповісти на питання, коли приберуть непотріб зі своєї території. Зауважимо, що коли знімальна група готувала матеріал про це звалище — до гуртожитку приїхала машина, яка вивезла незначну частину сміття. Решта лишилася під стінами будинку.

Раніше ми писали про аварійний теплопункт, який столичні комунальні служби визнали «готовим до зими».

Фото: скріншоти