Провізна здатність - кількість пасажирів, які здатні перетнути переріз мосту.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Про перспективи розвитку трамвайного сполучення мостом Патона розповів Дмитро Беспалов, експерт з питань транспортного моделювання.

«У Стратегії розвитку Києва, це офіційний документ, що ухвалили в Київраді, до 2025 року заплановано замкнути лівобережну та правобережну трамвайні сполученні. Вони зараз не сполучені. Міст Патона – чи не єдиний спосіб, який дозволить це зробити прагматично. Якщо ми хочемо виконати Стратегію до 2025 року – ми маємо повертати трамвай на міст Патона», – зазначив Дмитро Беспалов.

Також експерт із питань транспортного моделювання розповів, що для того, щоб зрозуміти необіхдність запуску додаткового транспорту, у сучасному світі потрібно оперувати провізною здатністю мосту. Це кількість пасажирів, які здатні перетнути переріз мосту. Відтак, якщо потрібно збільшити провізну здатність мосту Патону – необхідно задуматися про швидкісний транспорт на цьому мосту. Який саме це має бути транспорт – питання економіки.

«Світовий банк вважає економічо доцільним продовжити швидкісний трамвай від площі Перемоги до Палацу Спорту. Пасажиропотік може збільшитися в понад 1,5 раза», – наголосив Дмитро Беспалов.

Нагадаємо, Департамент транспортної інфраструктури КМДА оголосив тендер на розробку проєктно-кошторисної документації реставрації мосту ім. Патона через річку Дніпро.

Фото: Facebook