Операція з порятунку тварин, яких ненавмисно замурували під будинком, тривала цілих 7 годин.

У Броварах, що під Києвом, рятувальники дістали з порожнини під будинком двох їжаків, які не могли вибратися. Щоб врятувати тварин, довелося демонтувати та заново ремонтувати вхід у під’їзд, повідомляє спільнота Kyiv Animal Rescue Group у Facebook.

За словами зоозахисників, їжаки, швидше за усе, заповзли у щілину під під’їздом ще восени минулого року і впали там у сплячку. За цей час в дворі будинку зробили ремонт, поклали плитку, забетонували усі діри. Їжаки опинилися у пастці, і люди побачили їх лише завдяки невеликій щілині, куди тварини просували носи, аби дихати.

Порятунком їжаків займався окремий екіпаж рятувальників, який мав спеціальне обладнання.

«За допомогою акумуляторного перфоратора і рятувального домкрата з конструкції було піднято бордюрний камінь і звільнений прохід в порожнину, достатній для того, щоб туди проникла людина. Опинившись всередині, двоє рятувальників розкопали пісок, яким підземна порожнина була забита майже доверху, ретельно обстежили весь простір і дістали з підземелля виснажених і ослаблених їжаків» — йдеться у повідомленні.

Рятувальна операція тривала майже 7 годин, після неї бордюрний камінь повернули на місце, а щілини заклали так, щоб в порожнину більше ніхто не заліз.

Життю їжаків нічого не загрожує, після реабілітації вони будуть відпущені на свободу.

Нещодавно столичні ветеринари розповіли, як уберегти чотирилапих улюбленців від літньої спеки.

Фото: Фейсбук