Через рух транзитних вантажівок дороги швидко руйнуються.

Про це повідомляє Боярська міська рада.

Рішення було ухвалене у зв’язку з тим, що останнім часом багато транзитних фур з житомирської та одеської трас об’їжджають столицю через залізничні переїзди в Боярці і Тарасівці, рухаються через інші села територіальної громади дорогами, які  не розраховані на такі важковагові автомобілі.

Це призводить до швидкого руйнування асфальтового покриття та значних заторів на переїздах і вузьких вулицях навколо них. Відтепер рух великогабаритних вантажних автомобілів територією Боярської міської територіальної громади здійснюватиметься лише тими організаціями та фізичними особами, діяльність яких безпосередньо пов’язана з використанням вантажних автомобілів на території громади“, – зазначено у повідомленні.

Дозвіл на безперешкодне пересування автошляхами Боярської ОТГ надаватиметься на засіданнях виконкому із затвердженням маршруту руху та переліку транспортних засобів.

На всіх в’їздах до території Боярської громади буде встановлено відповідні дорожні знаки, виконання яких контролюватиме поліція“, – додали в мерії Боярки.

Нагадаємо, нещодавно під Києвом п’яний водій фури намагався відкупитися від поліції талонами на паливо. У крові водія вивили 2,15 проміле алкоголю, що перевищує норму майже в 11 разів.

Фото: unsplash