На території мікрорайону заплановано побудувати два криті майданчики з контейнерами.

В Оболонському районі цьогоріч запрацює нова система вивезення сміття з мікрорайону Пуща-Водиця. Про це повідомила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мирослава Смірнова, пише сайт Київради.

За словами Смірнової, необхідно модернізувати систему управління поводження з відходами на території лісопарку для того, щоб мінімізувати невиправну шкоду довкіллю, а також здоров’ю людей.

«Минулого року разом з громадою, представниками Відділу контролю за благоустроєм Оболонського району міста Києва та ДП «Київське лісове господарство» було організовано дві виїзні зустрічі та спільне прибирання лісу. Надалі потрібно унеможливити несанкціоноване викидання сміття на території лісопарку. Департамент житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації провів тендер, і вже цього року в мікрорайоні Пуща-Водиця запрацює нова система вивезення сміття. Заплановано побудувати два криті майданчики з контейнерами зі спеціальними електронними перепустками для тих, хто оплатив вивезення сміття», – зазначила Смірнова.

Депутатка додала, що наразі триває підбір локацій на яких буде розташовано криті майданчики, при цьому важливо, щоб територія була вільна від інженерних мереж та газових труб.

Нагадаємо, під час новорічних свят комунальники вивезли на 15% більше сміття, ніж в звичайні дні.

Фото: Фейсбук