Виявляється, воду жовто-бурого кольору можна виправити.

Про причини та способи вирішення ситуації «кристального» водопостачання в столиці пояснює «Київводоканал» на сторінці в Facebook.

💦 Якщо ви побачили, що з-під крану витікає вода жовто-бурого кольору, не потрібно хвилюватися, все це пояснюється і це…

Опубліковано Київводоканал Середа, 12 серпня 2020 р.

Як зазначається, причиною жовтої води може бути проведення ремонтних робіт працівниками ЖЕК в квартирах сусідів. Іншою причиною можуть бути старі та зношені труби у внутрішньобудинковому трубопроводі, або застій чи малий розбір води в окремій квартирі або по стояку.

Внутрішньобудинкові мережі потребують періодичних промивок, тому, коли з’являється вода жовтуватого кольору, варто звернутися до балансоутримувача вашого будинку, з вимогою провести промивку внутрішньобудинкових мереж.

«Київводоканал» рекомендує, аби позбавитися жовтизни води, у випадку із виконанням робіт, потрібно зливати воду з крана протягом 5-10 хвилин до повного освітлення.

Якщо це не допомогло, звертатися до диспетчерської служби «Київводоканалу» за номером 15-81, або до контактного центру за тел.: (044) 202-02-02. Спеціалісти візьмуть заявку на облік і виконають усе необхідне, аби вирішити це питання якомога швидше і відновити подачу до домівки якісної води.

Нагадаємо, у столиці плануються тимчасові відключення водопостачання: адреси тут.

Фото: unsplash