До графіка відключень електроенергії в Києві додали ще 454 житлові будинки.

Про це повідомляє ДТЕК.

Ці будинки будуть відключати власноруч балансоутримувачі – енергетики ЖБК і керуючих компаній. Вони ж нестимуть відповідальність за те, щоб світло вимикали й вмикали своєчасно.

У ДТЕК кажуть, що таке рішення допоможе зменшити час і тривалість відключень для всіх киян, а також забезпечити «більш справедливий підхід до стабілізаційних відключень».

«Самостійне обмеження допоможе зменшити час та тривалість відключень для всіх киян, оскільки навантаження буде розподілятись на все місто. Крім того, це дасть змогу забезпечити більш справедливий підхід до стабілізаційних відключень, що викликало значне хвилювання в українському суспільстві», – заявили в компанії.

Раніше ці будинки не відключали під час екстрених чи планових відключень, оскільки вони заживлені на одній лінії разом з об’єктами критичної інфраструктури. Від початку таких будинків було 1497. Однак наприкінці листопада ДТЕК оптимізував схеми живлення й почав відключати від електрики 750 таких будинків. Загалом тепер на рівні з іншими будуть відключати 1024 будинки, до яких раніше не застосовувалися відключення. Тож ще близько 400 будинків залишатимуться завжди зі світлом.

Фото: відкриті джерела