Очистили перехід на перетині вулиці Нивської та проспекту Перемоги.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Микола Бойко, в. о. директора КП «Київблагоустрій».

Микола Бойко у своєму дописі опублікував приклад того, який має бути вигляд підземних переходів столиці.

Зокрема в. о. директора КП «Київблагоустрій» продемонстрував підземку на перетині вулиці Нивської (Невської) та проспекту Перемоги. Цей перехід учора, 20 травня, очистили від незаконних тимчасових споруд.

«Напередодні власники тимчасових споруд, що раніше розміщувалися там, отримали від інспекторів благоустрою приписи. Вимога — надати дозвільні документи на розміщення або демонтувати споруди власними силами, якщо такі документи відсутні», – розповів Микола Бойко.

Цікаво, що власники самостійно демонтували свої ятки та без поспіху вивезли товар.

«Тепер ще один перехід вільний від торгівлі. Тож хочу подякувати свідомим власникам, які погодилися з тим, що розміщення тимчасових споруд без дозволів — неможливе у столиці, з розумінням відреагували на вимоги інспекторів благоустрою та виконали їх», – повідомив Микола Бойко.

Водночас в. о. директора КП «Київблагоустрій» висловив сподівання щодо того, що таких власників у Києві стане більше. Особливо Микола Бойко хотів би бачити в столиці тих, хто розуміє важливість законного встановлення всіх тимчасових споруд у місті та відразу виконує вимоги Правил благоустрою.

«Не розміщуйте ТС, якщо у вас немає відповідного дозволу. А ті, хто вже займається торгівлею без відповідної документації — не ігноруйте вимоги приписів від інспекторів благоустрою. Адже результат може бути лише один — демонтаж. І краще виконайте його самостійно», – наголосив Микола Бойко.

Нагадаємо, нещодавно в переходах на станціях метро «Палац Україна» та «Льва Толстого» демонтували незаконні МАФи.

Фото: фейсбук