Раніше символом стійкості українців у боротьбі з рф стала кухонна шафка у Бородянці.

У селі Горенка Бучанського району Київської області, яке було практично знищено російськими окупантами, як символ стійкості, на стіні зруйнованого будинку вціліла кухонна шафка з консервацією. Відповідне фото у Facebook опублікував колишній депутат Київської облради, координатор волонтерського координаційного центру ua.help Олександр Аронець.

У Горенці теж своя шафка і навіть банки із закрутками“, – підписав він знімок.

В коментарях під фото люди обговорюють і шафку, і закрутки поруч із нею. Деякі пишуть, що лише через понівечені закрутки готові були б помститися росіянам, інші зазначають, якими домовитими були господарі приміщення.

Какие же у нас люди хорошие, домовитые”, “На совесть сделано! Хозяин был в доме..”, “Оце хазяїн міцно змонтував! По Українськи!!! Встоїмо)))” — пишуть люди в коментарях.

Інші користувачі вказують, що в зазначеному будинку багато квартир з меблями, які “тримаються” з останніх сил.

Нагадаємо, справжнім символом стійкості українців у боротьбі з окупаційною російською терористичною армією стала кухонна шафка у Бородянці. Вона вціліла і залишилася висіти на стіні зруйнованої багатоповерхівки. Співробітники Національного музею Революції Гідності демонтували шафку, тепер вона стала надбанням музею.

Вціліла шафка з Бородянки стала мемом, митці роблять надихаючі арти та колажі на тему незламності України та українців.

Фото: Фейсбук