Це компанії спонсорки «Батьківщини» Молчанової та депутата ОПЗЖ Столара.

Добудовою житлових комплексів збанкрутілого банку «Аркада», крім «Київміськбуду», можуть зайнятися компанії Stolitsa Group та bUd development. Про це йдеться у матеріалі «Економічної правди».

Відомо, що одна із співзасновниць Stolitsa Group Владислава Молчанова вже навіть провела зустріч з інвесторами «Аркади»; зауважимо також, що Молчанова є однією із спонсорок партії «Батьківщина».

Повідомляється, що на цій зустрічі очільниця Stolitsa Group повідомила, що її компанія візьме на себе такі зобов’язання за певних умов: зокрема, якщо спершу отримає офіційні результати аудиту недобудов, яким нині займаєтсья «Київміськбуд»; а також первинну проектно-виконавчу документацію та дані по проданим квартирам. Що цікаво, щоб зменшити збитки інвесторів «Аркади» на добудову, сторони не проти покрити дефіцит коштів (орієнтовно — 3 мільярди гривень) за рахунок нової забудови на Центральних Осокорках.

Водночас, президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір пропонує зробити новим управителем фондів фінансування будівництва «Аркади» «Фінансову компанію «Гарант Капітал», одним із власників якої є Олексій Прокопенко – директор Асоціації «Будівельна група «Буд Девелопмент».

Члени цієї асоціації будують житлові комплекси під брендом bUd development — видання вважає, що за цієї компанією стоять Кушнір, Молчанова та народний депутат від ОПЗЖ і спонсор Пальчевського Вадим Столар.

Раніше ми писали про те, як живеться власникам квартир в недобудовах Войцеховського — люди самостійно опалюють свої помешкання, бо будинки не підключені до міських систем комунікації.

Фото: фейсбук