Купатися дозволяється у воді, теплішій за +17°.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нещодавно міська влада визначила, які пляжі столиці є безпечними для відпочинку та купання. Однак офіційно наразі купальний сезон ще не розпочався.

Костянтин Пігуля, директор із розвитку зон рекреації КП «Плесо» пояснив, чому в Києві ще не рекомендують купитися.

«Офіційно ще купальний сезон не стартував, адже температура води в Дніпрі на сьогодні +15,5°, а купатися дозволяється у воді, теплішій за +17°. Думаю, наприкінці тижня ми таки зможемо розпочати сезон», – розповів директор із розвитку зон рекреації КП «Плесо».

Водночас Костянтин Пігуля зазначив, що наразі прохолодна й температура повітря, тому охочих відпочити немає. Та попри це, усі дзволені пляжі готові для прийому відпочивальників.

Цікаво, що на кожному пляжі міста є інформаційні стенди, на яких вказано, чи можна купатися в цій зоні. Окрім цього, є й система сповіщення за допомогою спеціальних прапорців – червоних, жовтих та зелених.

«Якщо людина бачить на вишці лайфгарда або флагштоці пляжу зелений прапорець – відпочинок із купанням дозволений. Жовтий – купатися не рекомендовано. Червоний – заборонено купання, але відпочивати на пляжі можна. Пояснення щодо цих позначок теж є на інформаційних стендах із правилами поведінки на воді та на пляжі. Також людина може розпитати будь-яку інформацію в лайфгарда або адміністратора пляжу», – підкреслив Костянтин Пігуля.

Нагадаємо, у новому сезоні на пляжах міста будуть працювати 120 лайфгардів на 26 рятувальних постах. Усі рятувальні пости підлягають перевірці перед стартом пляжного сезону.

Фото: фейсбук