Автор зобразив у купі піску для укладання тротуарної плитки портрети Тараса Шевченка і Богдана Хмельницького та козака Мамая.

Про це сам автор розповів у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Шедевр із піску та відсіву, що використовується при укладанні тротуарної плитки, кияни побачили зранку 21 вересня кияни на будмайданчику по вулиці маршала Малиновського. Фото цього арт-об’єкта невідомого облетіли усі столичні пабліки. Портрети Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка і козака Мамая були створені таким чином, що нагадали візуально нагадали пам’ятник батькам-засновникам США на горі Рашмор в Сполучених Штатах.

Створив київську версію гори Рашмор художник Руслан Сугак. А портрети він зробив за допомогою звичайної дерев’яної палички, якою розмішують цукор.

Я працюю тут. Зрозумів – є матеріал, є руки, є час ввечері – чому б і не зробити? І така тематика відразу спала на думку, що має бути щось українське. І спочатку я зробив козака – як символ українського народу, символ волі. Потім зробив Богдана Хмельницького. А ввечері 20 вересня – Тараса Шевченка“, – розповів будівельник.

Зізнався – творити його надихало також те, що є матеріал – оця купа піску, якої вже завтра може не стати.

Руслан Сугак родом із Черкас і за освітою він художник, і цим він займається. А нещодавно його друзі з Києва попросили допомогти з роботою на будівництві.

Ймовірно, скоро цього арт-об’єкта не стане, проте може це надихне художника створити у Києві ще більш масштабний витвір, який так само полюбиться мешканцям.

Фото: телеграм, скріншот