Пасажири звинуватили співробітників аеропорту “Бориспіль” в корупційній схемі – нібито ті тягнуть час, а потім пропонують за 150 доларів купити негативний результат тесту на коронавірус.

Про це повідомив журналіст Роман Кошмал в Facebook.

Він розповів, що вранці 17 липня його друг, громадянин ОАЕ, повертався з Києва в Дубай. На стійці реєстрації йому в посадці на літак відмовили через відсутність ПЛР-тесту, незважаючи на те, що він повертається додому і тест для громадян ОАЕ влада не вимагає.

Водночас, представник аеропорту нібито запропонував купити негативний результат тесту в офіційній лабораторії за 150 доларів. Чоловік купив тест, у той же час жодних проб у чоловіка для дослідження не брали.

Пізніше з’ясувалося, що це не поодинокий випадок.

“По телефону я поговорив ще з одним хлопцем, якому також відмовили в посадці на літак і запропонували вирішити все “на місці” за $150. Він теж купив. Іншого виходу, як купити, не було, тому що в Дубаї потрібно бути саме сьогодні ввечері”, – пише журналіст.

Він оприлюднив фото, на яких видно дату і час “взяття” зразка. На документі офіційна печатка та бланк лабораторії CSD. У той же час Кошмал стверджує, що під час взяття зразка його друга не було в лабораторії, це можуть підтвердити камери спостереження.

“Ось тепер цікаво, де шукати правди. Адже співробітники аеропорту відтягували час до останнього, щоб чоловік не міг звернутися за допомогою”, – заявляє Кошмал.

Чоловік також прикріпив до посту скріни переписок.

Інцидент каналу “24” прокоментувала Юлія Красовська, заступниця керівника відділу зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Посадовиця зауважила, що попередньо така інформація не підтверджувалась. Сьогодні, 19 липня, у “Борисполі” проведуть службове розслідування.

“У “Борисполі” на стійках реєстрації пасажирів обслуговують не завжди працівники аеропорту. Наприклад, у згаданої вами авіакомпанії (SkyUp – 24 канал) власна хендлінгова служба”, – пояснила Красовська.

Й додала, що аеропорт пропонує зробити тестування на 2 поверсі терміналу D. Саме за цю послугу “Бориспіль” може відповідати, коли мовиться про забір біоматеріалу. “Компанія, про яку ви згадуєте (лабораторія CSD), є приватною компанією. І це не співробітники аеропорту. Будемо розбиратися з ситуацією, що описана. Такого не повинно бути”, – підкреслила вона.

Відповідний допис прокоментували й від імені офіційної сторінки SkyUp. Іноземцям, які прибувають та вилітають з України, порекомендували звертатися за консультацією до прикордонників. Оскільки саме органи влади встановлюють правила перетину кордонів. “Якщо у вас є запитання щодо бронювання, напишіть нам в особисті повідомлення”, – підсумували в авіакомпанії.

Фото: Фейсбук