У Міністерстві внутрішніх справ вважають, що метою нападу на першого помічника президента Сергія Шефіра був намір не залякати, а вбити та озвучили основні версії, які розглядає слідство.

Перший помічник президента Сергій Шефір розповів на брифінгу про обстріл його автівки, заявивши, що не займається справами, які б могли стати причиною нападу на нього особисто, а метою замаху був вплив на команду Зеленського.

Не розумію причин. Розумію, що їхали. Раптом пролунали постріли, поранили водія. Водій – молодець, поїхав далі. Ясно, що ми пришвидшились трохи. Було моторошно. Я тут же набрав поліцію, міністра МВС. Правоохоронні органи зреагували оперативно. Я тут же на дорозі зупинив швидку допомогу, завернув її, забрали водія. Він, звичайно, геройськи себе повів.

Я вже чув кілька версій по телевізору – ідіотських. Ніяких конфліктів у команді немає, у нас команда дружня… Я не можу пов’язати це з тим, над чим я працюю. Бо останні дні я працюю над зйомками студії “Квартал 95″. Ніяких справ, які б викликали агресію, я не вів”, – розвовів він.

Помічник Зеленського вважає, що замах на нього був спробою залякати команду президента. Проте команду президента налякати неможливо.

Шефір каже, що скоріш за все його тепер змусять користуватись послугами охорони. Помічник президента пояснив, що останнім часом не займався важливими справами, які б могли стати причиною нападу на нього. За його словами, в Офісі президента він фактично виконує роль радника президента.

Голова Нацполіції Ігор Клименко на брифінгу повідомив наступне: “Три основні версії, які розглядає Національна поліція: у зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на вище керівництво держави, з метою дестабілізації політичної ситуації, в тому числі розглядається й версія за участю спецслужб іноземних держав”.

Очільник МВС Денис Монастирський говорить про залякування: “Хочу наголосити, що метою даного нападу було не налякати, а саме вбити першого помічника президента України. Наголошую, що команду президента не налякати, ті реформи, які початі, в тому числі у боротьбі з організованою злочинністю, будуть продовжені”.

Нагадаємо, 22 вересня, близько 10-ї години ранку, неподалік від села Лісники була обстріляна машина першого помічника Зеленського Сергія Шефіра. В автомобіль потрапило більше 10 куль. Поранений водій, зі слів медиків лікарні «Феофанія», його життю нічого не загрожує.

Фото: скріншот