Водія автомобіля Сергія Шефіра важко поранено, він в реанімації.

У кулуарах Верховної ради керівник фракції «Слуга Народу» в парламенті Давид Арахамія підтвердив журналістам факт нападу на Сергія Шефіра і повідомив, що вже спілкувався з ним телефоном після цього. Про це повідомляє «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ». 

Арахамія заявив, що сам Шефір дуже часто їздить за кермом авто. Нардеп також сказав, що Шефір знаходиться в шоковому стані і вважає, що стріляли саме в нього і що злочинці могли не побачити, що за кермом знаходиться водій.

«Він їхав на роботу. У 50% випадків він їздить сам за кермом, а у 50% випадків – з водієм. В районі Лісників на нього було скоєно напад, машина була обстріляна з автоматичної зброї, наскільки мені зараз відомо. Водій отримав три поранення і госпіталізований. Сам Сергій Нахманович цілий, його миттєво пересадили в поліцейський екіпаж і перевезли у безпечне місце (…) Поліція миттєво відреагувала і доставила його в безпечне місце. І станом натепер проводиться спецоперація по місту «Перехоплення» і, звичайно, розслідування ситуації. Він зараз сам в стані шоку і трактує, що стріляли саме в нього, а потрапили в водія. Є дві версії – це моя думка як неспеціаліста. З огляду на багато випадків, коли він їздить сам (за кермом. – ред.), тому просто через скло могли не бачити – можливо, його переплутали з водієм, можливо, просто не влучили» — розповів Арахамія в кулуарах ВРУ.

В Офісі президента заявили, що напад на Шефіра — це «демонстрація протидії політиці, яку направлено на істотне зниження традиційного впливу тіньових олігархів».

«Очевидно, що це відкритий, навмисний і вкрай жорсткий напад із застосуванням автоматичної зброї не можна кваліфікувати інакше, ніж спробу демонстративного вбивства ключового члена команди. Відразу скажу, що ми, безумовно, пов’язуємо це напад з агресивною і навіть войовничою кампанією протидії активній політиці глави держави», — прокоментував подію радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо, замах на Шефіра стався близько 10.00 в Лісниках під Києвом.

Фото: Фейсбук