Найбільша подія такого формату в Європі 17-19 грудня вже утретє збере сноубордистів та лижників в історичному центрі Києва.

Про це повідомили у КМДА.

Kyiv Media

Як зазначили організатори – don’t Take Fake та RadioDay – зимова локація вражатиме масштабами та особливим оформленням, натхненним оперою. Міжнародну частину змагань також можна буде переглянути онлайн на платформі MEGOGO за підтримки ACER та AMD Ryzen.

Свою участь на цьогорічних змаганнях, окрім українців, уже підтвердили учасники з 20 країн світу, зокрема, зі США, Франції, Австрії, Грузії, Нідерландів, Великої Британії, Норвегії, Данії.

«Щороку команда Дабл Тріпл Snow Fest зводить тимчасовий сноупарк, що збирає лижників та сноубордистів з усієї Європи та Північної Америки, і місто підтримує такі ініціативи», – зазначила директорка Департаменту молоді і спорту Юлія Хан.

Kyiv Media

Окрім міської локації, змагання виділяється оформленням площадки. Торік трюки виконували серед вуличних декорацій, виїжджаючи зі справжньої квартири нагорі. Тепер спот перетвориться на оперу: райдери змагатимуться на сцені в оточенні декорацій із оксамиту, джиб-зона розміститься на театральних сходах, а під час ейр-частини спортсмени вистрибуватимуть із трампліну над роялем. Доповнять загальний стиль суддівська ложа та студія для трансляції, оточена завісами. Загальна площа конструкції складає 1400 квадратних метрів, а висота – 20 метрів.

Цього року подія включає дві частини — українську кваліфікацію в п’ятницю, 17 грудня, та міжнародний контест у суботу та неділю, 18-19 грудня. Обидві дисципліни матимуть дві категорії – ейр (трюки на трампліні) та джиб (трюки на перилах). Уперше у жіночому заліку візьмуть участь райдерки з шести країн.

Спортсмени змагатимуться за сумарний призовий фонд понад €16 000, а також передбачено спеціальні призи за найкращий трюк.

Kyiv Media

До слова, такі змагання проводять у Києві вже третій рік поспіль. Так,  у 2020 році за карантинних обмежень вдалося провести контест за участю 80 райдерів із 18 країн. Переможцями стали американець Драйден Гарднер, нідерландець Джессі Огустінус та чех Деніел Ханка.

Фото: КМДА