Крутой називає Ріната Ахметова своїм «близьким другом».

Донецький «Шахтар» привітав з днем народження російського композитора Ігоря Крутого. Сьогодні, 29 липня, йому виповнилося 67 років, нагадують сторінки «гірників» у соцмережах.

Привітання, зокрема, було оприлюднено в сторіз на сторінці футбольного клубу в Instagram. Деякі футболісти персонально подякували Крутому за гімн клубу.

«Дорогий наш Ігор Якович, вітаємо вас з днем народження. Ви і «Шахтар» — одне ціле. Ви написали клубу такий чудовий гімн, всі вболівальники «Шахтаря» дуже люблять вас. Від усієї команди я особисто вас вітаю і бажаю міцного здоров’я. Разом — до нових перемог», — сказав голкіпер Андрій П’ятов.

На сторінці клубу в Фейсбук також є російськомовне привітання для Крутого.

«Футбольний клуб «Шахтар» вітає Ігоря Яковича зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, миру і благополуччя. З Днем народження!» — йдеться в дописі.

Під цією публікацією дописувачі залишають в тому числі і нагадування, що Росія продовжує військову агресію проти України.

Як відомо, Крутой — уродженець Кіровоградської області, міста Гайворон. До російської агресії Крутой неодноразово брав участь в різних святкових заходах на «Донбас Арені» в Донецьку в компанії інших російських і проросійських артистів. Після анексії Криму Крутой відвідував півострів через територію РФ, фотографувався з місцевим самопроголошеним керівництвом.

В 2018 році Ігор Крутой був довіреною особою Володимира Путіна на виборах президента РФ.

«З ним (Путіним) я пов’язую успіхи нашої країни, повагу до нашої країни, перспективи», — казав композитор про російського президента.

Також Крутой називає Ріната Ахметова, власника «Шахтаря», своїм «близьким другом».

Фото: Фейсбук