Гірники можуть ініціювати модернізацію наступного літа.

Донецький «Шахтар» планує поліпшити газон київського стадіону НСК «Олімпійський», на якому проводить домашні матчі з початку сезону. Про це повідомляє YouTube-канал «ТаТоТаке».

Зокрема, донеччани начебто збираються влітку цього року організувати прошиття газону синтетичною ниткою. Це має дозволити траві переносити більші навантаження, крім того, саме такий газон був у «Шахтаря» на «Донбас Арені», яку нині контролюють бойовики.

Також, як ми вже повідомляли, на «Олімпійському» може з’явитися окрема роздягальня в клубних кольорах «Шахтаря», якою користуватимуться виключно гравці донецької команди. Подейкують, що «Шахтар» ще й поставив умову прибрати з фасаду стадіону банери легенд «Динамо-1975».

В кінці минулого року повідомлялося про відкриття клубного магазину донеччан у Києві.

Зауважимо, що найближчий матч на НСК «Олімпійський» «гірники» проведуть уже у четвер, 18 лютого. Суперником команди Луїша Каштру буде римська «Рома», якій у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи українська команда поступилася 0:3.

Раніше ми писали про те, що донецький «Олімпік» «виселяють» зі стадіону імені Лобановського за те, що президент команди обматюкав арбітрів.

Фото: Фейсбук