У межах кримінального провадження на приміщення накладено арешт.

Прокуратура через суд вимагає повернути до комунальної власності будинок на вул. В’ячеслава Чорновола у Києві, яким незаконно заволоділи шахраї. Про це повідомляє прес-служба.

Зазначається, що Шевченківська окружна прокуратура міста Києва через суд вимагає скасувати державну реєстрацію права власності на нежитлові приміщення площею майже 2000 кв. м та вартістю понад 225 млн грн, які шахраї привласнили на підставі підроблених документів.

Прокуратура встановила, що невстановлені особи незаконно, на підставі підробленого рішення Ленінського районного суду міста Севастополя, зареєстрували за товариством право власності на об’єкт нерухомого майна по вул. Павлівській у м. Києві.

«При цьому, як встановлено досудовим розслідуванням, указаний об’єкт фактично є комунальним майном, а саме будинком по вул. В’ячеслава Чорновола у м. Києві. Зміна адреси його розташування, що зазначена у документах, була здійснена шахраями умисно, з метою приховання злочину та ускладнення процесу його повернення законному власнику – територіальній громаді м. Києва» — йдеться в повідомленні.

Окружною прокуратурою заявлено позовну заяву про усунення перешкод в користуванні комунальним майном шляхом скасування державної реєстрації прав власності.

У межах кримінального провадження на вказані приміщення накладено арешт та встановлюються особи, причетні до вчинення злочину для притягнення їх до відповідальності

Фото: Фейсбук