Після отримання офіційної відповіді від прикордонної служби буде зібрано оргкомітет Євробачення.

Про це повідомив голова правління “Суспільне” Микола Чернотицький.

За його словами, прес-офіцер ДПСУ запевнив, що Суспільний мовник отримає офіційну відповідь завтра до 11:00. “Після отримання офіційної відповіді буде зібрано оргкомітет Євробачення, на яке буде запрошено Аліну Паш і прийняте відповідне рішення”, – зазначив Чернотицький.

Він зауважив, що , як голова правління буде звертатись до правоохоронних органів щодо надання підробних документів. “На мою думку, шахраї не можуть представляти Україну на Євробаченні”, – наголосив голова правління “Суспільне”.

16 лютого “Суспільне” повідомило, що 18 лютого о  12:00 годині, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, відбудеться позачергове засідання Наглядової ради АТ «НСТУ» щодо ситуації, яка склалася навколо національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення»;

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит.

У коментарі виданню “Українська правда” речник ДПСУ Андрій Демченко зазначив, що Державна прикордонна служба не видавала співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Фото: Фейсбук