Прибирання продовжаться і на наступних вихідних.

У Києві розпочато сезон осінніх толок. 19 вересня, у Всесвітній День прибирання, в кожному районі столиці відбулися акції з прибирання сміття — повідомляє Київзеленбуд.

Участь у толоках взяли працівники районних комунальних підприємств, представники громадських ініціатив, та просто небайдужі кияни.

Одну з найбільших толок влаштували уздовж річки Почайна — там зібрали більше 40 мішків сміття. Участь у прибиранні брали навіть представники одного з кандидатів у депутати від Оболоні. Слід зауважити, жодної партійної символіки вони при собі не мали.

Фотозвіт з толоки оприлюднила Facebook-спільнота «Почайна».

На первом фото крутезные ребята сегодня убрали Почайну!! 40 мешков мусора вынесли с речки. Фотографироваться не хотели,…

Опубліковано Почайна Субота, 19 вересня 2020 р.

А на Солом’янці до Всесвітнього дня прибирання комунальники вивезли старі шини з дворів.

«…район розпрощався з черговою партією старих автомобільних шин, які на прибудинкових дворах несуть загрозу здоров’ю жителів та екологічну небезпеку… вивезено на переробку два контейнери вжитих покришок» — повідомляє Facebook-сторінка Солом’янської РДА.

🌳🌳Екологічний флешмоб: Солом'янський район відмовляється від старих шин у дворах🏘 18 вересня, напередодні Всесвітнього…

Опубліковано Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація Субота, 19 вересня 2020 р.

Сезон осінніх толок у столиці триватиме і надалі, список прибирань складений наперед — з ним можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, сьогодні ми писали про мапу закинутих будівель Києва, яку склали волонтери.

Фото: фейсбук