Запуск фонтанів переносили на кілька тижнів через карантинні обмеження.

В суботу, 15 травня, о 12:00 усі столичні фонтани розпочали роботу. Команда спеціалізованого КП «Київводфонд» провела усі підготовчі роботи перед відкриттям, повідомила директорка підприємства Світлана Козловська.

Вона уточнила, що цього року відновлення роботи фонтанів після зими перенесли з 1-го на 15 травня, у зв’язку з карантинними обмеженнями.

«Сьогодні розпочали свою роботу київські фонтани на Майдані Незалежності, на вулиці Хрещатик, 25, вул. Великій Васильківській, 119-121, а також унікальний комплекс із дванадцяти гейзерних фонтанів понтонного типу (плавучі фонтани) в акваторії Русанівського каналу», – розповіла Козловська.

Усі фонтани начебто пройшли необхідні етапи підготовки, яку проводила команда фахівців електриків, інженерів та програмістів. Заздалегідь було проведено демонтаж зимового накриття чаш фонтанів, під’єднання електромережі до всіх елементів, перевірку та підключення насосного обладнання, налаштування світло-музичного супроводу та тестові запуски водограїв — уточнили в КП.

Для монтажу фонтанів в акваторії Русанівського каналу були залучені дайвери й водоплавна техніка.

Столичні фонтани працюватимуть до 30 вересня, щопонеділка у роботі фонтанів робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

Kyiv Media

Як ми повідомляли, на Дарниці комунальники пофарбували фонтан у блакитний колір.

Фото: Київводофонд