В OVO зараз працює 50 людей.

Український стартап OVO, що займається доставкою овочів та фруктів, залучив $ 350 000 в рамках seed-раунду з оцінкою компанії в 3 млн євро pre-money, повідомили ain.ua в TA Ventures.

Зазначається, що інвесторами в цьому раунді стали фонд TA Ventures, клуб приватних інвесторів ICLUB та Imperia Holding.

«За рік роботи, на березень 2021-го стартап налічував понад 7500 клієнтів із середнім чеком на суму 950-1000 грн. Відтоді, крім овочів і фруктів, компанія додала лінію продуктів власного виробництва, крупи, чаї та продовжує розширювати асортимент надалі. Також команда розробила своє пакування для зелені, яке допомагає зберігати свіжість при доставці», – йдеться у повідомленні.

 Повідомляється, що в OVO зараз працює 50 людей.

«Ми досягли позначки 190 замовлень на день. За підсумками весни 2021 року середній чек був на суму 920 грн, а середньомісячний трафік на сайті – 50 тис людей. Також ми запустили оперативну доставку за 60 хвилин, середній час якої — 43 хвилини. У червні в центрі Києва ми вже доставляємо менше ніж за годину. Упродовж кількох тижнів ми запустимо дарк-стор на лівому березі Києва, і там також працюватиме доставка за годину», – сказав співзасновник OVO Роман Мелкумов.

OVO — сервіс доставки свіжих овочів та фруктів з дарк-сторів. Стартап запустили навесні 2020 року засновники маркетингового агентства Bluocean Роман Мелкумов та Степан Зіняков.

Тим часом, квартиру в Святошинському районі Києва продали за криптовалюту.

Фото: Фейсбук