Фінальне шоу відбудеться у палаці «Україна» в жовтні.

У Києві 16 вересня офіційно представили претенденток на участь у національному конкурсі «Міс Україна – 2021». Організатори оголосили 25 фіналісток, йшлося в сюжеті «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ». 

Організатори прийняли 20 тисяч заявок онлайн, відбір проходив в 4 містах (Одесі, Харкові, Львові та Києві). Цього року вік конкурсанток збільшили, найстаршій тепер 26; з’явилася і темношкіра дівчина, хоча такого раніше не бувало. Крім того, учасниць шукали не лише в Україні, а й за її межами, але обов’язковою умовою було українське громадянство.

Змінили і склад журі: відтепер, крім українських, судитимуть конкурсанток, ще й міжнародні фахівці та фахівчині. Серед них і Сінді Бруно — посол організації, яка допомагає жінкам-жертвам домашнього насильства, а також модель-янгол Victoria’s Secret.

30-е ювілейне фінальне шоу відбудеться в національному палаці «Україна» 21 жовтня.

Переможниця отримає корону з білого золота з дорогоцінними каменями авторства ювеліра Джейкоба Арабо з 27 сапфірами та 1250 діамантами. Вартість виробу оцінили у 3 мільйони доларів.

«Це довгоочікувана подія, на яку команда «Міс Україна» чекала 22 місяці! За цей період втілено неймовірну кількість ідей та зроблено багато роботи», – прокоментували організатори конкурсу представлення претенденток.

Фото: скріншоти