Підозри виникли через склад нових комісій та кандидатури на посаду заступників міського голови.

Жодних коаліцій і опозицій в Київській міській раді насправді немає. Про це в ефірі програми «Вголос» на “Радіо Київ – 98 FM” заявив секретар Київради Володимир Бондаренко.

За його словами, після перших засідань на кулуарні домовленості нарікали три депутати, які начебто були ображені, що не увійшли у склад бюджетної комісії, потрапити до якої загалом хотіли аж 40 депутатів.

«Станом на 3 грудня 65 депутатів зі 120 хотіли працювати в двох постійних комісіях. 40 в комісіях з питань бюджету, і 25 в комісії з питань земельних відносин. Нам би довелося виходити до виборців і чесно говорити, що цей склад Київської міської ради хоче опікуватися виключно питаннями бюджету, землі і частково ЖКГ, охорони здоров’я і транспорту, але не хоче опікуватися питаннями гуманітарного блоку» — сказав Бондаренко.

Нагадаємо, про нові «договорняки» в Київраді заговорили не лише через склад згаданих комісій, а й через голосування за призначенням заступником Віталія Кличка Олексія Кулеби, якого вважають креатурою голови Офісу президента України Андрія Єрмака. Вчора за його кандидатуру віддавали голоси представники усіх найбільших фракцій в Київраді.

Фото: КМДА