Зараз він у кайданах та в одязі українських військових.

Затримано народного депутата від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” й кума Путіна Віктора Медведчука. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Деталі обіцяє розповісти згодом.

“Проведено спецоперацію завдяки СБУ. Молодці! Деталі згодом”, – йдеться у повідомленні.

ДОПОВНЕНО О 21:53. Спікер СБУ Артем Дехтяренко опублікував ще одне фото затриманого і процитував голову відомства Івана Баканова: “Дякую всім співробітникам СБУ, зокрема контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука. Жоден зрадник не втече від покарання і відповідатиме за Законом України. За всі злочини, до яких привели його особисті дії в тому числі”.

Радник голови ОП Михайло Подоляк прокоментував затримання Віктора Медведчука співробітниками СБУ:

«Медведчуку сьогодні, щоби вижити, треба сховатися в українській в’язниці. Із гарантованим багаторічним тюремним терміном. У РФ його обов’язково ліквідують як людину, яка регулярно брехала про настрої в Україні, крала гроші і в результаті стала одним із ініціаторів війни», – написав він у Твіттері.

Фото: Телеграм