У Києві СБУ викрила протиправну діяльність зловмисника, який незаконно реалізовував партію гуманітарної допомоги, що надходить від благодійного фонду однієї з європейських країн.

Про це повідомляє ГУ СБУ у Києві і Київській області.

За даними слідства, ділок планував нажитися на продажі військової амуніції, продуктах харчування та товарах особистої гігієни, ввезених в Україну для подальшого розподілення у регіони, які найбільше постраждали від російської агресії.

Зловмисник надав орендоване гаражне приміщення для тимчасового зберігання гуманітарної допомоги. Проте, він систематично вивозив частину товару та продавав.

У межах кримінального провадження за ч.3 ст. 201-2 (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги, вчинені під час воєнного стану) Кримінального кодексу України, затриманому повідомлено про підозру.
Викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники ГУ СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Печерського РУ ГУ НП в м. Києві за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури м. Києва.
Фото: Facebook