Затримано співробітника компанії.

Про це інформує СБУ.

У Києві контррозвідка СБУ за сприяння підрозділу безпеки «Укроборонпрому» викрила співробітника одного з оборонних підприємств на агітації на користь рф.

Також за матеріалами СБУ до 5 років ув’язнення у столиці засуджено громадянина рф, який закликав киян співпрацювати з ворогом.

У відомстві відмічають, що з початку повномасштабної агресії рф українська спецслужба викрила понад 360 російських агентів і більше 5 тис. колаборантів.

ДОПОВНЕНО о 15:53.

У держкорпорації повідомляють, що зловмисник публічно виправдовував військові злочини окупантів і закликав колег підтримати армію ворога.

Посадовець неодноразово звертався до президента рф з проханням надати йому російське громадянство.
Під час обшуків за місцем проживання агітатора правоохоронці виявили електронні носії з прокремлівською пропагандою, а також конструкторську документацію щодо літакобудування.
Наразі зловмиснику повідомлено про підозру. Тривають заходи для встановлення всіх обставин його підривної діяльності.

«Завдяки злагодженим діям підрозділу безпеки підприємства та робочого колективу стратегічного об’єкту вдалося запобігти «зомбуванню» мізків «руським міром» пересічних працівників заводу і, можливо, зберегти їхні життя. Робота у напрямку виявлення інших ймовірних поплічників російських фашистів не припиняється», — відзначив заступник генерального директора Укроборонпрому з безпеки Роман Забарчук.

Фото: Фейсбук