Співробітники Служби безпеки України перехопили у міжнародному аеропорту Бориспіль велику партію контрабандних діамантів.

Як повідомляється, 38 пакетів із дорогоцінним камінням загальною вагою понад 50 грамів були виявлені у особистих речах двох українок, які прибули рейсом з однієї з країн Близького Сходу.

Kyiv Media

За попередніми оцінками експертів, вартість вилучених діамантів оцінюється в майже 17 млн гривень.

Митники в своєму повідомленні інформують, що особливо пильно чатували на одну з пасажирок рейсу з Дубаї, оскільки були повідомлені завчасно. Кур’єром білих і чорних діамантів з ОАЕ виявилася наша 55-річна співвітчизниця.
“Чотири пакетики з чорним камінням загальною вагою 5,09 грамів було виявлено під час митного огляду в її жіночій сумочці. На додаткові запитання митників чи все каміння вона пред’явила, пасажирка відповіла, що іншого не має. І лише після попередження про застосування щодо неї виняткової форми митного контролю – особистого огляду, пасажирка дістала з кишень джинсів, у які була одягнена, ще 34 пакетики з білим прозорим камінням загальною вагою 45,46 грамів”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що двоє киян намагалися пронести через митний контроль у Борисполі діаманти, заховані у нижній білизні.

Фото: СБУ