Служба безпеки повідомила, що ліквідувала схему розкрадання мільйонів гривень на цифровій інвентаризації столичної нерухомості.

Про це йдеться у повідомленні  пресслужби СБУ.

“У результаті слідчо-оперативних дій кіберфахівці Служби безпеки викрили у Києві схему привласнення бюджетних коштів, виділених на цифрову трансформацію у сфері обліку нерухомого майна”, — зазначили в СБУ.

Правоохоронці стверджують, що учасники оборудки розікрали майже 10 мільйонів гривень, які призначались для оцифрування технічної документації об’єктів нерухомості.

“Незаконну діяльність організувало керівництво Київського міського бюро технічної інвентаризації спільно з представниками афілійованої ІТ-компанії”, — додали в Службі безпеки.

Заступнику начальника київського БТІ та його спільнику – керівнику приватної компанії вже повідомлено про підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Фото: СБУ