За підтримки фонду U-Hearts вдалося закупити 1000 доз вакцини проти сказу.

Про це повідомила ініціативf Save Pets of Ukraine. 

У повідомленні зазначили, що сказ — вкрай небезпечна хвороба, клінічного її лікування не існує. Водночас собаки та коти залишаються серед головних причин виникнення хвороби серед людей. Профілактика за допомогою вакцинації — основний засіб запобігання поширенню сказу. За даними ВООЗ, для цього щепленням потрібно охопити 70% тварин.

Для цього за підтримки фонду U-Hearts вдалося закупити 1000 доз вакцини проти сказу. Це препарат  виробництва міжнародної корпорації MSD — провідного світового виробника вакцин. І вже 23 червня ветеринари-волонтери проводитимуть вакцинацію тварин у притулку, що у Гостомелі Київської області.

Нагадаємо, Save Pets of Ukraine – ініціатива, започаткована компанією Kormotech (найбільшим виробником кормів для домашніх тварин в Україні) після повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну. У межах ініціативи уже передали понад 300 тонн корму для чотирилапих у різних куточках України, які через війну опинилися у біді.

U-Hearts – міжнародна некомерційна громадська організація, яка працює над покращенням умов життя покинутих домашніх тварин у Східній Європі.

Фото: unsplash