У будинку стався прорив труби опалення.

Третю добу поспіль через прорив труби будинок Стуса на бульварі Академіка Вернадського, 61 заливає гарячою водою. Відео опублікували у соціальних мережах.  Місцеві мешканці скаржаться, що з підвалу постійно йде пара і доводиться відкривати і вікна на сходових клітинах та двері у під’їзд. Адже під’їзд просто стає сауною. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Kyiv Media

За словами місцевих мешканців, доводиться постійно провітрювати і одночасно “опалювати” вулицю. Проте ніхто з комунальників не поспішає ліквідовувати аварію.

“Із суботи приїхала з села і побачила, що стала йти пара. Я прикрила двері. Але це з суботи йде пара. Я дзвонила в усі служби, але ніхто нічого не робить. У 1551 меня сказали, що до 12 вчора буде результат, але результату не було ніякого”, – розповіла місцева мешканка Надія.

Kyiv Media

У керуючій компанії Святошинського району повідомили, що стався прорив труби опалення. Наразі проводять аварійні роботи, тому опалення у будинку Стуса, та ще у кількох сусідніх поверхівках відключили. Проте, коли аварію буде ліквідовано, комунальники сказати не можуть.

До слова, місцеві мешканці зазначили, що комунальники ніколи не реагують на проблеми у їх будинку. Мешканці неодноразово зверталися з приводу проламаного шифера на даху будинку, однак у керуючій компанії на проблему не реагують. Крім того, більше місяця тому комунальники розрили яму біля будинку, нібито полагодили труби і так і залишили купу землі.

Фото: скріншоти