Сапери обстежили місце під будівництво тимчасового мосту через річку у Вишгородському районі Київщини, будівельники приступають до роботи.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

“Напередодні, група саперів обстежила місце під будівництво тимчасового мосту через річку у Вишгородському районі Київщини. Водолази-сапери перевірили берега та дно ріки на предмет наявності вибухонебезпечних предметів. За результатами роботи  – перевірено, мін немає”, – йдеться уповідомленні.

Тепер шляхо-відновлювальний підрозділ приступає до будівництва тимчасової переправи.

Загалом за минулий місяць у Київській та Чернігівській області інженерно-саперні підрозділи обстежили 486 кілометрів залізничних колій, зокрема на об’єктах ДП “НАЕК “Енергоатом” чорнобильської зони відчуження, залізничних дільниць станцій Святошин – Піски, Бровари – Ніжин – Чернігів, Київського метрополітену та 203 гектари прилеглих територій.

Було виявлено та знешкоджено 2664 вибухонебезпечних предметів.

Громадян закликають дотримуватися заходів безпеки – не відвідувати необстежені саперами території, не рухати підозрілі предмети.

У разі виявлення таких предметів – відійти на безпечну відстань та повідомити про знахідку найближчим представникам правоохоронних органів або Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або Збройних сил України.

Фото: Фейсбук