На вул. Героїв Сталінграду, 7Б мешканці підозрюють голову свого житлово будівельного кооперативу. Ворожнеча посилилась коли квартплата зросла на третину.

Про це розповіли в ефірі “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Голові ЖБК мешканці закидають самоуправство та бездіяльність. Окрім того нарікають на зловживаннях свого становища. На підтвердження показують квитанції, в яких за словами мешканців важко розібратись.

“Зараз це нестерпно, всюди сміття та бруд, неможливо щось запитати. Тепло в нас ввімкнули тільки 11 листопада. До цього в нас тепла не було”, – запевняє мешканка будинку Світлана.

“Ці люди котрі “дуже люблять мене”, бо я справедливо до всього відношусь, вирішили що треба підняти ціну. Перечитали, 8 гривень і 1 гривня за “ремфонд”, – каже голова ЖБК Валентина Михайлівна.

Проте, жінка наголошує, що не тримається за посаду, яку обіймає вже понад чверть століття, і вже знайшла собі правонаступника. Однак мешканці з таким не згідні і хочуть обирати наступного голову ЖБК.

“Якщо ми з вами говоримо про ОСББ, то для того щоб там платити внески згідно закону, спочатку мають затвердити загальні збори двома третинами голосів і після того вони стають обов’язковими для всіх”. Але, на відміну від ОСББ, діяльність ЖБК не врегульована, і для цього простіше створити ОСББ”,  – повідомила юристка Марія Осипчук.

Фото: скріншот